Lol & Zal

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-04-08 22:23:34

WampirPodgladacz

Bóg

Skąd: Znienacka
Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 52

Jak zwykle...

Jak zwykle pod wpływem hektolitrów piwa i setek kieliszków wszelakiego kordiału wypitych w samotności nachodzi mnie na myślenie <tu możecie klaskać>. Przy piątym kieliszku nalewki wiśniowej zacząłem myśleć czym tak naprawdę jest samotność. Samotną osobą może być pustelnik, ale to jest samotność z wyboru, którą jakże cenię i podziwiam. Ja jestem zbyt uzależniony od tego chorego społeczeństwa, aby się od niego oderwać, aby odetchnąć świeżym nikotynowym dymem wolności. Dlaczego dymem? Proste wolność uzależnia jak fajka i w moim mniemaniu fajka jest synonimem wolności zwłaszcza jak o 5-30 stoisz przy lesie wdychasz powietrze wymieszane z rosą patrząc na wschód słońca i zaciągasz się wolnością. Czy może być coś piękniejszego?
Drugim rodzajem samotności jest samotność w społeczeństwie. Niektóre jednostki nie potrafią się zasymilować w tym wyścigu szczurów. Śmieszą mnie optymiści, ale z drugiej strony zazdroszczę im... Głupoty i ślepoty, tak tych dwóch cech pragnę szczerze. Oni asymilują się szybko, bo nie zdają sobie sprawy, że każdy na nich czycha, na dorobek ich życia i że są ludzie, którzy z czystej przyjemności zniszczą całe życie biednego optymisty.
Trzecim rodzajem jest pochodnym od drugiego. Hipotetycznie masz multum znajomych, jesteś w stanie załatwić wszystko co jest Ci potrzebne, masz żonę, dzieci, piękny dom i psa, ale mimo wszystko nie masz do kogo paszczy otworzyć, żałośnie wypłakać się w ramie, czy też skakać z radości bo ten "ktoś" dostał awans. Jak nie widzisz sensu, aby oddać za kogoś całe życie i dusze to po co udawać?

P.S. Przepraszam za trywializm przykładów, alkohol i inteligencja mają się jak pieść do nosa


'Tysiące kobiet czekają tam,

takich, że diabeł nie mógł by spać

ja jestem złem i miłość im dam!

Viva Las Vegas!'


http://i5.photobucket.com/albums/y186/CrazySoldier/LuckyStar.gif


Co do gifu na sygnaturce posłuchajcie sobie du hast

Offline

 

#2 2008-04-09 00:38:27

LadyŻyleta

Pół-Bóg

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 36

Re: Jak zwykle...

wampir pojebalo Ci sie w dupie xD


"Czy Bóg myśli? Jeśli tak, to nie może być wszechwiedzący. Pomyśl o tym." – The Infidel Guy

Offline

 

#3 2008-04-11 17:46:58

Sili

Pół-Bóg

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 25

Re: Jak zwykle...

jak bardzo samotnym trzeba byc by pisac o samotnosci


Ruszaj się, Bruno, idziemy na piwo;

Niechybnie brakuje tam nas!

Od stania w miejscu niejeden już zginął,

Niejeden zginał już kwiat!

Offline

 

#4 2008-04-11 18:57:59

WampirPodgladacz

Bóg

Skąd: Znienacka
Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 52

Re: Jak zwykle...

Czasami substytuty nie wystarczają...


'Tysiące kobiet czekają tam,

takich, że diabeł nie mógł by spać

ja jestem złem i miłość im dam!

Viva Las Vegas!'


http://i5.photobucket.com/albums/y186/CrazySoldier/LuckyStar.gif


Co do gifu na sygnaturce posłuchajcie sobie du hast

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.immortalsi.pun.pl www.bolly.pun.pl www.kungfu-panda.pun.pl www.the-sims-forum-fotostory.pun.pl www.pokemonwaterelements.pun.pl